EWELINA JAŁONICKA – STUDENTKA III ROKU STUDIÓW NA KIERUNKU LEKARSKIM, OTRZYMAŁA WYRÓŻNIENIE W SESJI POSTEROWEJ II OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ: “JESIEŃ IMMUNOLOGICZNA”

Miło Nam poinformować, że Pani Ewelina Jałonicka – studentka III roku studiów na kier. lekarskim, przewodnicząca Koła Naukowego Immunis otrzymała wyróżnienie w sesji posterowej II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej: “Jesień Immunologiczna” organizowanej przez Uniwersytet Rzeszowski.
Tytuł prezentacji: Belimumab w leczeniu chorych na toczeń rumieniowaty układowy – mechanizm immunologiczny, skuteczność, bezpieczeństwo, działania niepożądane. Autor: Ewelina Jałonicka Koło Naukowe Immunis WM CM. UKSW.
Streszczenie i prezentacja została przygotowana pod opieką merytoryczną prof. dr hab. Grażyny Gromadzkiej.
Serdecznie gratulujemy!