Dyplomatorium i czepkowanie na WMCM UKSW

W dniu 4 sierpnia 2023 roku świętowaliśmy kolejne w historii Wydziału Medycznego. Collegium Medicum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (WMCM UKSW) dyplomatorium połączone z uroczystym nadaniem symbolu czepka absolwentom kierunku pielęgniarstwo.

Ceremonię, której przewodniczył Dziekan WMCM UKSW Pan Prof. Filip M. Szymański, zaszczyciło swoją obecnością wielu znamienitych Gości: m. in. Przewodnicząca Warszawskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych Pani Anna Dudzińska, Prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej ks. prof. Marek Stokłosa czy Pani Aleksandra Radwańska, Przewodnicząca Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W uroczystości brali także udział nauczyciele akademiccy, mentorzy kształcenia praktycznego oraz Rodziny i Przyjaciele absolwentów.

Życzymy wszystkim świeżo upieczonym pielęgniarkom i pielęgniarzowi wielu sukcesów w życiu zawodowym!

04 sierpnia 2023