LEKARZ-PIELĘGNIARKA. Znaczenie zespołów terapeutycznych dla zdrowia pacjenta oraz wyzwania opieki okołooperacyjnej w ujęciu interdyscyplinarnym | konferencja naukowa pod patronatem dziekana WMCM

Interdyscyplinarne Studenckie Koło Chorób Metabolicznych i Układowych „Salus aegroti” oraz Wydział Medyczny. Collegium Medicum serdecznie zaprasza studentów na konferencję naukową: „LEKARZ-PIELĘGNIARKA. Znaczenie zespołów terapeutycznych dla zdrowia pacjenta oraz wyzwania opieki okołooperacyjnej w ujęciu interdyscyplinarnym”, która odbędzie się w sobotę 11.05.2024 w Auli Schumana, bud. 21, Kampus Wóycickiego 1/3.

Konferencję objął patronatem Dziekan WMCM prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Filip M. Szymański.

W programie konferencji przewidziane są sesje eksperckie traktujące o zespołach terapeutycznych i opiece okołooperacyjnej, a także konkursowe sesje studenckie na temat szpitalnego oddziału ratunkowego, medycyny wewnętrznej oraz chirurgii i anestezjologii.

Partnerem konferencji jest IFMSA-Poland Oddział Warszawa Północ.

Link do zgłoszeń uczestników biernych:
Rejestracja na konferencję uczestników biernych (google.com)

26 kwietnia 2024