KONFERENCJA: WYZWANIA OPIEKI OKOŁOOPERACYJNEJ. UJĘCIE INTERDYSCYPLINARNE

operacja

Mam zaszczyt zaprosić do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej pt. „Wyzwania opieki okołooperacyjnej. Ujęcie interdyscyplinarne”.

Konferencja odbędzie się w dniu 13.05.2023 r. w  Auli Schumana w bud. 21 na ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie, a dzięki formule hybrydowej będzie także dostępna poprzez platformę internetową.

Adresowana jest do pracowników naukowo – dydaktycznych ochrony zdrowia oraz lekarzy i pielęgniarek specjalności zabiegowych, fizjoterapeutów, dietetyków, psychologów oraz innych specjalistów mających kontakt z pacjentem w okresie okołooperacyjnym. Bardzo serdecznie zapraszam także studentów kierunków medycznych, którzy niebawem sami staną przed koniecznością podjęcia odpowiedzialnych decyzji klinicznych.

Tematyka konferencji dotyczyć będzie standardów w opiece okołooperacyjnej, przykładów dobrej praktyki w ujęciu klinicznym oraz współpracy między szeroko rozumianym zespołem interdyscyplinarnym mającej na celu zapewnienie pacjentowi bezpieczeństwa i komfortu podczas pobytu w szpitalu oraz w późniejszym okresie pooperacyjnym.

Podczas konferencji wystąpi grono autorytetów z dziedziny medycyny i pielęgniarstwa, a także praktyków, dla których praca z pacjentem leczonym operacyjnie jest wciąż dużym wyzwaniem, ale i pasją, nieustannie dążą do powiększania swojej wiedzy oraz chcą i potrafią się nią dzielić. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem licznych instytucji. Podsumowaniem obrad i dyskusji będzie wydanie monografii recenzowanej poświęcone tematyce opieki okołooperacyjnej.

Mam nadzieję, iż ta nowa inicjatywa naukowa zasłynie nie tylko z wysokiej jakości merytorycznej, ale również z przyjaznej atmosfery i szczerej interakcji profesjonalistów, których miejscem spotkania tym razem – zamiast bloku operacyjnego – stanie się dostojne wnętrze naszej Uczelni, w pięknym miesiącu maju.

Licząc na Państwa aktywny udział w konferencji, pozostaję  z wyrazami szacunku,

Przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

Dr Emilia Wawszczak

Forma prezentacji prac: wystąpienia 15 minutowe

Koszt uczestnictwa w konferencji: bezpłatna

Termin rejestracji: do 23.04.2023

Rejestracja poprzez: LINK DO FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

Streszczenie wystąpienia proszę przesłać w formie załącznika na adres: okolooperacyjna@uksw.edu.pl

Monografia: termin nadsyłania artykułów – 29.01.2023r.

Kontakt: okolooperacyjna@uksw.edu.pl

Telefon: dr Emilia Wawszczak – 666176884